Dlaczego warto

Wybrać samodzielny apartament

Jak wygląda Warszawa z perspektywy mieszkańca najbardziej prestiżowych lokalizacji? Przekonaj się sam! Zamieszkaj w samym sercu miasta. Własny, indywidualny, niezależny oraz zapewniający maksymalną prywatność apartament w ekskluzywnej części stolicy. Brzmi zachęcająco? Duża, niekrępująca przestrzeń, funkcjonalne udogodnienia i przede wszystkim niższa cena niż w hotelu. Brzmi jeszcze lepiej? Jesteśmy w stanie to zapewnić. Przekonaj się, dlaczego to właśnie nas warto wybrać.

Wybierz więcej przestrzeni….

Kilka metrów kwadratowych sprawia, że czujesz się skrępowany jak w zamkniętej klatce? Potrzebujesz więcej miejsca niż w standardowym pokoju hotelowym? To doskonały powód, by wybrać nas. Większość apartamentów posiada oddzielną sypialnię, co daje poczucie ogromnego komfortu.

Wybierz więcej wolności…

Wolność kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem. Po co ją oddawać i dzielić się nią z innymi np. w hotelu? Na wakacjach chcesz się czuć wolny jak ryba w wodzie, a podczas podróży służbowej potrzebujesz po prostu spokoju i wyciszenia? Apartament jest cały Twój – czuj się jak w domu.

Wybierz większą wygodę…

Nie masz ochoty na przygotowywanie posiłków podczas pobytu? Możesz zjeść w restauracji lub zamówić gotowy posiłek. A może gotowanie Cię odpręża? Pełne wyposażenie kuchni zapewni Ci dowolność w tej kwestii. Jeśli chcesz, po prostu ugotuj coś sam.

Wybierz więcej elastyczności…

Przyjeżdżasz na jedną noc? A może chcesz zatrzymać się w mieście na kilka tygodni? Z rodziną? W interesach? Każda opcja jest dobra, by wybrać samodzielny apartament. Rezerwacji dokonasz nawet na jedną noc. Jeśli chcesz zostać na kilka tygodni – skontaktuj się z nami. Chętnie przejdziemy do negocjacji ceny.

Wybierz opcję korzystniejszą cenowo…

Nie oszukujmy się. Samodzielne apartamenty są zdecydowanie tańsze od pokoju hotelowego o takim samym standardzie. Koszt utrzymania mieszkania jest niższy w porównaniu do hotelu, dlatego możemy zaoferować Ci o wiele bardziej atrakcyjną cenę. Możesz też zaoszczędzić na innych czynnościach, m.in. samodzielnie przygotowując posiłek

Wybierz więcej prywatności…

Mieszkasz w naszym apartamencie – masz zapewnioną absolutną prywatność. Spotykasz się z osobą przekazującą klucze w dniu przyjazdu, a my pozostajemy do Twojej pełnej dyspozycji. Nie obawiaj się. Nie będziesz mijał naszych pracowników przy wejściu i wyjściu. Apartament jest cały tylko i wyłącznie dla Ciebie.

Wybierz to co najlepsze z dwóch światów….

Samodzielny apartament to świetne połączenie prywatności własnego mieszkania i fachowej obsługi w stylu hotelowym. My zapewnimy Ci nie tylko swobodę, ale także czyste i świeże ręczniki oraz pościel, a także regularne sprzątanie podczas pobytu.

Wybierz bardziej autentyczne doznania i przeżycia…

Poczuj prawdziwą Warszawę. Serce tego miasta i całej Polski. Własny apartament daje Ci unikalną możliwość patrzenia na stolicę z perspektywy mieszkańca, dla którego nie jest ona tylko miejscem do spania. Czerp z pobytu pełnymi garściami.